image

AUTOFRYDRYCH je firma s tradicí a profesionálním přístupem ke každému klientovi. Snažíme se o neustálé rozšiřování a zdokonalování poskytovaných služeb.Společnost AUTOFRYDRYCH působí na českém trhu již od roku 1997. Naše společnost vznikala postupně. Od počátku se nabídka firmy orientovala na prodej a servis ojetých vozů různých značek. Tedy osobní a užitkové vozy. Vždy jsme si však zakládali na nákupu a prodeji vozidel s doloženou a ověřenou servisní historií a samozřejmě bez právních vad. Od roku 2007 jsme se zaměřili na nová vozidla, zvlášť pak skladová, u kterých díky výazným podporám je získána výrazná sleva pro koncového zákazníka. V letech 2009 a 2010 jsme i díky šrotovnému vyvezli do zahraničí více než 700 vozidel. S tím jak rostl prodej nových vozidel, začalo přibývat protiúčtů a tak u nás dnes zákazníci naleznou vozidla všech cenových kategorií.

Moneta

naše společnost již 10 let využívá služby této společnosti a od roku 2003 patříme mezi její vybrané V.I.P klienty,což našim zákazníkům přináší možnosti levnějších produktů,jednodušího procesu schvalování financování atd.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.